LH1502BACTR
RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Paket/Kılıf
8-SMD
Seri / Aile Numarası
LH1502BA
LH1502BACTR Hakkında
LH1502BACTR, Vishay tarafından üretilen surface mount katı hal rölesdir. SPST-NO ve SPST-NC kontaklarını (1 Form A ve B) içeren bu rölede maksimum 150 mA yük akımı ve 20 Ohm on-state direnci bulunmaktadır. 1.26VDC giriş voltajı ile çalışan komponent, 0-350V aralığında AC ve DC yükleri kontrol edebilir. 8-SMD paketinde gull wing termination ile sunulan LH1502BACTR, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon cihazları, güç yönetimi uygulamaları ve sinyal anahtarlaması gereken sistemlerde kullanılır. Active statüdeki bu komponent, düşük sürücü gerilimi gerektiren uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B)
Load Current 150 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 20 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 8-SMD
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.26VDC
Voltage - Load 0 V ~ 350 V