LH1500AAB
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
LH1500AAB
LH1500AAB Hakkında
LH1500AAB, Vishay tarafından üretilen Surface Mount katı hal rölesiydir (SSR). SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ile 150mA'e kadar yük akımını anahtarlamaya uygun bu bileşen, AC ve DC çıkış tiplerini destekler. 1.25VDC giriş gerilimi ile kontrol edilen cihaz, 0V ile 350V arasındaki yük gerilimlerinde çalışabilir. 20Ω maksimum açık durum direncine sahiptir. 6-SMD paket içinde temin edilen ve Gull Wing terminasyon stiline sahip bu röle, endüstriyel denetim sistemleri, elektrik panelleri, HVAC sistemleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. Aktif parça statüsü ile üretime devam etmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 150 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 20 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 6-SMD
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.25VDC
Voltage - Load 0 V ~ 350 V