LGZ2W181MELC35
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGZ2W181MELC35
LGZ2W181MELC35 Hakkında
Nichicon LGZ2W181MELC35, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. 20000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% toleransı, 50 kHz'de 1.2441 A ripple akımı ve 120 Hz'de 870 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2441 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V