LGZ2W151MELB40
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGZ2W151MELB40
LGZ2W151MELB40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGZ2W151MELB40, 150µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 20000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.1297A, 120 Hz'de 790mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1297 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V