LGY2A561MELZ25
CAP ALUM 560UF 20% 100V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGY2A561MELZ
LGY2A561MELZ25 Hakkında
Nichicon LGY2A561MELZ25, 560 µF kapasitesine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.265 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, through-hole montajla PCB'ye entegre edilir. Güç kaynakları, filtreleme, time-constant devreleri ve genel purpose uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V