LGY2A272MELB45
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGY2A272MELB45
LGY2A272MELB45 Hakkında
Nichicon LGY2A272MELB45, 2700 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket türü ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 2.76A ve 120 Hz'de 2.4A ripple current kapasitesi ile power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yer bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V