LGY1V123MELC30
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGY1V123MELC30
LGY1V123MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGY1V123MELC30, 12000 µF kapasitansa ve 35V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 50 kHz'de 3.335 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.335 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V