LGY1V103MELA45
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGY1V103MELA45
LGY1V103MELA45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGY1V103MELA45, 10000 µF kapasitansa sahip 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye doğrudan bağlanır. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantiler. 50 kHz'de 2.599 A ve 120 Hz'de 2.6 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı ve düşük frekanslı uygulamalara uygun olup, harita endüstrisi, otomotiv ve endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.599 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V