LGY1K152MELZ35
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGY1K152MELZ35
LGY1K152MELZ35 Hakkında
Nichicon LGY1K152MELZ35, 1500µF kapasitansına sahip 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türüne sahip bu through-hole montajlı bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 50 kHz'de 1.84 A ve 120 Hz'de 1.6 A ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio ekipmanları ve endüstriyel kontrolcülerde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteyle devreye entegre edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V