LGY1J222MELZ35
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGY1J222MELZ35
LGY1J222MELZ35 Hakkında
Nichicon LGY1J222MELZ35, 2200µF kapasitanslı, 63V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenmiştir. 50 kHz'de 2.07 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı devrelerine, ses amplifikatörlerine ve genel amaçlı analog devrelerine uygun bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V