LGY1H103MELB50
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGY1H103MELB50
LGY1H103MELB50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGY1H103MELB50, 10000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polarize kondansatör, radial snap-in kutusunda sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile filtreleme, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılmaktadır. 50 kHz'de 3.565 A ve 120 Hz'de 3.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.565 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V