LGY1C273MELB40
CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGY1C273MELB40
LGY1C273MELB40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGY1C273MELB40, 27000µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi sunar. 50 kHz'de 4.14 A ve 120 Hz'de 3.6 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses devreleri, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.14 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V