LGY1C153MELZ40
CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGY1C153MELZ40
LGY1C153MELZ40 Hakkında
Nichicon LGY1C153MELZ40, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, radyal montaj tipi snap-in paket formatında sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi vermektedir. Yüksek ve düşük frekans ripple akım yeteneğine sahip (50 kHz'de 3.105A, 120 Hz'de 2.7A) bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve polar yapısıyla endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.105 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V