LGX2W271MELA50
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2W271MELA50
LGX2W271MELA50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2W271MELA50, 270 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 50 kHz'de 1.8733 A ve 120 Hz'de 1.31 A ripple akımını taşıyabilir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrolleri ve frekans konvertörlerinde kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8733 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V