LGX2W181MELZ45
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2W181MELZ45
LGX2W181MELZ45 Hakkında
Nichicon üretimi LGX2W181MELZ45, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ±20% tolerans ile 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömürlü bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 1.287 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Yüksek voltaj ve yüksek ripple akım toleransı sayesinde ağır şartlardaki uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.287 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V