LGX2W121MELA30
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGX2W121MELA30
LGX2W121MELA30 Hakkında
Nichicon LGX2W121MELA30, 120 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saat ömrü garantisi (105°C'de) sunmaktadır. 50 kHz'de 1.2584 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, energy storage ve signal coupling uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2584 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V