LGX2W101MELA25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGX2W101MELA
LGX2W101MELA25 Hakkında
Nichicon LGX2W101MELA25, 100 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. High frequency'de 1.001 A (50 kHz) ve low frequency'de 700 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler içinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V