LGX2H680MELZ30
CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2H680MELZ30
LGX2H680MELZ30 Hakkında
LGX2H680MELZ30, Nichicon tarafından üretilen 68 µF kapasitanslu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in kasa tipinde olup through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatör devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek frequency ripple current kapasitesi 843.7 mA @ 50 kHz olup, low frequency'de 590 mA @ 120 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 843.7 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V