LGX2H181MELC30
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2H181MELC30
LGX2H181MELC30 Hakkında
Nichicon LGX2H181MELC30, 180 µF kapasitanslı, 500V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. 5000 saatlik ömür @ 105°C ile uzun süreli güvenilirlik sağlar. ±20% tolerans aralığında, 1.573 A ripple current @ 50 kHz ve 1.1 A @ 120 Hz kapasitesiyle güç kaynakları, audio amplifikatörler, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyon yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V