LGX2H151MELA45
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2H151MELA45
LGX2H151MELA45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2H151MELA45, 150 µF kapasitansına ve 500V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu komponent, 5000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. High frequency'de 1.5444 A @ 50 kHz, low frequency'de 1.08 A @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim filtre devrelerinde kullanılan endüstriyel seviye bir elektrolit kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5444 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V