LGX2G471MELC35
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2G471MELC35
LGX2G471MELC35 Hakkında
Nichicon LGX2G471MELC35, 470 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ve snap-in kasa tipi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalara uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.39A ve 120 Hz'de 1.67A ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreler, invertörler ve endüstriyel DC güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3881 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V