LGX2G471MELB45
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2G471MELB45
LGX2G471MELB45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2G471MELB45, 470 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketinde sunulan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek voltajlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 50 kHz'de 2.5883 A ve 120 Hz'de 1.81 A ripple akım kapasitesi ile EMI filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5883 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V