LGX2G391MELC30
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2G391MELC30
LGX2G391MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2G391MELC30, 390 µF kapasitansa ve 400V çalışma voltajına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisinde sunulur. 50 kHz'de 2.17A ve 120 Hz'de 1.52A ripple akım kapasitesi ile gücü işletmeleri, motor sürücüleri, şarj cihazları ve genel amaçlı güç uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi, PCB tasarımında kolay yerleştirme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1736 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V