LGX2G151MELZ35
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2G151MELZ35
LGX2G151MELZ35 Hakkında
Nichicon LGX2G151MELZ35, 150 µF kapasiteli, 400V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için radial can tipi gövdeye sahip olup snap-in bağlantı özelliği bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında imalat edilmiş olup, 50 kHz'de 1.23A, 120 Hz'de 860mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devrelerine ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, yüksek voltaj ve kapasitans değerleri için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2298 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V