LGX2G151MELA25
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2G151MELA
LGX2G151MELA25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2G151MELA25, 150 µF kapasitansına ve 400V rated voltage özelliklerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. Low frequency (120 Hz) ripple current kapasitesi 860 mA, high frequency (50 kHz) ripple current kapasitesi 1.2298 A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2298 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V