LGX2E471MELZ40
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGX2E471MELZ40
LGX2E471MELZ40 Hakkında
Nichicon LGX2E471MELZ40, 470 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radial, snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı 2.43A @ 50 kHz ve düşük frekans ripple akımı 1.62A @ 120 Hz kapasitesiyle, güç kaynakları, süzgeç devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.43 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V