LGX2E271MELZ25
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2E271MELZ
LGX2E271MELZ25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2E271MELZ25, 270µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunan bileşen, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve yüksek ripple akım kapasitesi (1.515A @ 50kHz) ile kararlı enerji depolaması sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.515 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V