LGX2E152MELC45
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2E152MELC45
LGX2E152MELC45 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2E152MELC45, 1500 µF kapasitansına ve 250V rated voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 50 kHz'de 4.575 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 3.05 A olarak belirlenmiştir. Through-hole montaj özelliği ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.575 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V