LGX2D222MELC50
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2D222MELC50
LGX2D222MELC50 Hakkında
Nichicon LGX2D222MELC50, 2200 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılmaya uyygundur. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve güç yönetim sistemlerinde yaygın şekilde kullanılır. High frequency'de 5.175 A ve low frequency'de 3.45 A ripple akımına dayanma kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.175 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V