LGX2D102MELC30
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGX2D102MELC30
LGX2D102MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGX2D102MELC30, 1000 µF kapasitansına ve 200V nominal voltaja sahip polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.915 A ve 120 Hz'de 2.61 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.915 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V