LGW2W271MELC30
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2W271MELC30
LGW2W271MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2W271MELC30, 270 µF kapasitans değerine ve 450V rated voltage ile tasarlanmış bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılmaya elverişlidir. 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V