LGW2W271MELB40
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2W271MELB40
LGW2W271MELB40 Hakkında
Nichicon üretimi LGW2W271MELB40, 270 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tip kasa ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü (105°C'de) sunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio ekipmanları ve endüstriyel cihazlarda kullanılan, güvenilir bir depolama ve düzeltme kondansatörüdür.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V