LGW2W271MELA50
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2W271MELA50
LGW2W271MELA50 Hakkında
Nichicon LGW2W271MELA50, 270µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, güç kaynakları, invertörler, yüksek voltaj filtreleme devrelerinde ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 3000 saat ömrüne sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 50 kHz'de 2.4882A ve 120 Hz'de 1.74A ripple akım kapasitesiyle yüksek voltaj filtreleme uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4882 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V