LGW2W151MELZ40
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2W151MELZ40
LGW2W151MELZ40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2W151MELZ40, 150 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun bir bileşendir. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere hızlı ve güvenli bir şekilde takılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi verir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 50 kHz'de 1.74A ve 120 Hz'de 1.22A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için uygun hale getirilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V