LGW2W121MELZ35
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2W121MELZ35
LGW2W121MELZ35 Hakkında
Nichicon LGW2W121MELZ35, 120 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, audio sistemleri ve indüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. ±20% toleransı ile 1.6445 A @ 50 kHz ve 1.15 A @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6445 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V