LGW2G391MELC35
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGW2G391MELC35
LGW2G391MELC35 Hakkında
Nichicon LGW2G391MELC35, 390 µF kapasitesinde, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montaj türüyle tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 3000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 3.6036 A, 120 Hz'de 2.52 A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve gücü yüksek uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6036 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V