LGW2G271MELZ50
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2G271MELZ50
LGW2G271MELZ50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2G271MELZ50, 270 µF kapasitansına ve 400V dereceli voltaja sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 50 kHz'de 2.4024 A ve 120 Hz'de 1.68 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4024 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V