LGW2G181MELB25
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2G181MELB
LGW2G181MELB25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2G181MELB25, 180 µF kapasitansına ve 400 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.4024 A ve 120 Hz'de 1.68 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, smoothing ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4024 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V