LGW2G151MELZ35
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2G151MELZ35
LGW2G151MELZ35 Hakkında
Nichicon LGW2G151MELZ35, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Radial, snap-in montaj türü ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar. ±20% tolerans aralığında, 50 kHz'de 1.9 A ve 120 Hz'de 1.33 A ripple current değerleriyle endüstriyel ve tüketici elektronikleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9019 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V