LGW2E821MELC30
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2E821MELC
LGW2E821MELC30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2E821MELC30, 820 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaya uygundur. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 4.5 A (50 kHz) ve düşük frekans ripple akımı 3 A (120 Hz) toleranslarına sahip kondansatör, ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir. Power supply filtreleme, güç dağıtım sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V