LGW2E821MELA50
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGW2E821MELA50
LGW2E821MELA50 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2E821MELA50, 820µF kapasitanslı, 250V rated gerilimli radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmeye uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik ömrü garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 50 kHz'de 4.5A ve 120 Hz'de 3A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V