LGW2E331MELZ30
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2E331MELZ30
LGW2E331MELZ30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2E331MELZ30, 330 µF kapasitanslı ve 250V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. 3000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışır. Yüksek frekanslı uygulamalarda 2.7A ripple akım dayanımı gösterirken, düşük frekanslı ortamlarda 1.8A taşıyabilir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri için uygundur. Through-hole montaj tipi sağlamlaştırılmış bağlantılar sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V