LGW2E331MELA25
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2E331MELA25
LGW2E331MELA25 Hakkında
Nichicon LGW2E331MELA25, 330 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial bacaklı snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmaktadır. 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahip olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, ±20% tolerans içerisinde üretilmektedir. 50 kHz'de 2.7 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V