LGW2D561MELA30
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2D561MELA30
LGW2D561MELA30 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2D561MELA30, 560 µF kapasitanslı, 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun olarak tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışan komponen, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 50 kHz'de 3.45 A ve 120 Hz'de 2.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, buffering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V