LGW2D182MELC40
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGW2D182MELC40
LGW2D182MELC40 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGW2D182MELC40, 1800 µF kapasitanslı, 200 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür evi sunmaktadır. Yüksek frekansta (50 kHz) 6.93 A ve düşük frekansta (120 Hz) 4.62 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.93 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V