LGUW6391MELC
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGUW6391MELC
LGUW6391MELC Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGUW6391MELC, 390 µF kapasitansa sahip radyal, snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerinde, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve industrial uygulamalarda yer alır. Yüksek ripple current özelliği (2.2165 A @ 50 kHz) ile darbe ve gürültü filtrelemesi sağlar. Through-hole montaj yöntemiyle PCB'ye kolay entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2165 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V