LGUW6271MELC
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGUW6271MELC
LGUW6271MELC Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LGUW6271MELC, 270 µF kapasitanslı, 420V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tip kutu paketlemesi ile sağlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransta üretilen kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.7446 A, 120 Hz'de 1.22 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve düzeltme devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V