LGUW6221MELC
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGUW6221MELC
LGUW6221MELC Hakkında
Nichicon LGUW6221MELC, 220 µF kapasitansı ve 420 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür ile tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında güvenle çalışır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 50 kHz'de 1.573 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalar gibi yüksek gerilim gerektiren devrelerde yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V