LGUW6101MELA
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LGUW6101MELA
LGUW6101MELA Hakkında
Nichicon LGUW6101MELA, 100 µF kapasitanslı, 420 V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye sabit şekilde tutturulur ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisini karşılar. 50 kHz'de 1.001 A ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, welding uygulamaları ve yüksek gerilim devrelerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V