LGU2Z681MELB
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LGU2Z681MELB
LGU2Z681MELB Hakkında
Nichicon LGU2Z681MELB, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltaj ile güç elektronikleri, DC güç kaynakları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB üzerine dikey yerleştirilir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür garantisi (-40°C ile 105°C arası) ile uzun süreli güvenilir çalışma sağlar. 50 kHz'de 2.67A ve 120 Hz'de 1.78A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V